Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wola Kosnowa - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy

Biczyce Dolne(Wola Kosnowa + 19 km)

790 000 zł105 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w atrakcyjnej części miejscowości Biczyce Dolne, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żegocina

Żegocina(Wola Kosnowa + 25 km)

347 000 zł109 m² 3 183,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom położony w Żegocinie, województwo Małopolskie Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, położoną w Żegocinie, zaledwie 1000 m od centrum miasta. Dom ulokowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Nowy Sącz

Nowy Sącz(Wola Kosnowa + 24 km)

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrzydlna

Skrzydlna(Wola Kosnowa + 23 km)

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 952 m²

| mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - siedlisko o powierzchni 1,3952ha , położone w miejscowości Skrzydlna na terenie malowniczego Beskidu Wyspowego. Całość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Nowy Sącz

Nawojowska,Nowy Sącz(Wola Kosnowa + 24 km)

570 000 zł168,72 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

187D okazja inwestycyjna: przedwojenna Kamienica w Nowym Sączu os. Nawojowska! Cena: 570 000 zł Szukasz nieruchomości z duszą , która od pierwszego dnia może na siebie zarabiać? Biuro Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowy Sącz

Wólki,Nowy Sącz(Wola Kosnowa + 24 km)

859 000 zł132,80 m² 6 468,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do zamieszkania od zaraz bez dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 109,8.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Poręba Wielka

Poręba Wielka(Wola Kosnowa + 24 km)

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Porębie Wielkiej miejsce, które od pierwszej chwili zachwyca ciszą, przestrzenią i widokami. To nie jest zwykła nieruchomość. To przystań, w której można.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Urocza

Helena,Nowy Sącz(Wola Kosnowa + 24 km)

699 000 zł116,85 m² 5 982,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkanie na sprzedaż znajduje się przy ulicy Uroczej, na na spokojnym, zielonym i cenionym os. Święta Helena w Nowym Sączu. Bardzo słoneczne i nowoczesne, w otoczeniu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowy Sącz(Wola Kosnowa + 24 km)

1 150 000 zł237,83 m² 4 835,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 237,83 m2 z garażem (24,12 m2) posadowiony na 11 arowej działce, zlokalizowany w Nowym Sączu okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skrzydlna

Skrzydlna(Wola Kosnowa + 23 km)

290 000 zł218 m² 1 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem, pięknym widok na Śnieżnicę idealny dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia lub inwestycji. Cena: 290 000 zł wyjątkowa okazja w tej lokalizacji! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wola Kosnowa

Wola Kosnowa,małopolskie

650 000 zł228 m² 2 854,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż - wola kosnowa, gmina łącko Cena: 650 000 zł Działka: 9 arów opis nieruchomości Na sprzedaż, jasny i przestronny dom jednorodzinny, położony w malowniczej i spokojnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij